Od 29 marca zaczynamy działalność jako podmiot leczniczy a tym samym możemy organizować turnusy lecznicze.
NR zaświadczenia Z- 238322-20210326 z dnia 26.03.2021r.
77 439 75 50
RECEPCJA
OŚRODEK
Lokalizacja:
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Sudety” zlokalizowany w pięknej scenerii Gór Opawskich w Opawskim Parku Krajobrazowym. To szczególne położenie oferuje spokój i wypoczynek z dala od głośnych miast, turystycznych kurortów, z dala od pośpiechu. Ze względu na swoją lokalizację nasz Ośrodek jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Do dyspozycji Gości sala weselno-bankietowa na 140 osób z zapleczem gastronomicznym oraz 48 pokoi gościnnych 2,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, WiFi. Cały kompleks wypoczynkowy to ponad 145 miejsc noclegowych, parking, sale (szkoleniowo-konferencyjna, weselno-bankietowa, salka klubowa z barkiem, sala rekreacyjna wyłożona parkietem z lustrami), wiata grillowa, miejsce na ognisko, ogródek jordanowski, boisko trawiaste do piłki siatkowej, stoły do tenisa stołowego, strefa SPA z zapleczem szatni i toalet.

Mikroklimat zbliżony do Rabki, szlaki turystyczne; 3 łowiska pstrąga i jesiotra; kąpielisko leśne z terenami rekreacyjnymi (ścieżki zdrowia);Park Linowy z 2 trasami; rzeka Złoty Potok z matecznikiem pstrąga; blisko sklep spożywczo-przemysłowy z prasą.
Imprezy:

W ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „SUDETY” zorganizujemy dla Państwa różnego rodzaju imprezy firmowe:

  • Szkolenia i konferencje
  • Spotkania biznesowe
  • Bankiety
  • Jubileusze firmowe

Menu konferencyjne (w przerwach szkoleniowych) już od 10 zł

Serwis kawowy (kawa parzona z mlekiem, herbata czarna „Lipton” z cytryną, domowe ciasto, kruche ciasteczka, wafelki z nadzieniem, słone paluszki, orzeszki ziemne, wody mineralne gazowane i niegazowane, soki owocowe).

W ramach całego kompleksu dysponujemy klimatyzowaną salą konferencyjno-szkoleniową z zapleczem audio-wizualnym (projektor multimedialny, rozsuwany ekran na pilota, tablice flipchart), salę bankietową na 140-150 osób, salkę klubową z barkiem, wiatę grillową oraz ogródkiem letnim. Organizacja imprezy firmowej wymaga dużego nakładu pracy, dlatego jesteśmy przygotowani na kompleksową obsługę spotkania tj. : dekorację sali, propozycje menu, dodatkowe atrakcje, aż po koordynację całej imprezy.

Menu bankietowe już od 60 zł

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do organizacji ważnych wydarzeń w naszym Ośrodku „SUDETY”. Niezwykle spokojna okolica wyjątkowo sprzyja organizowaniu imprez okolicznościowych. Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji przyjęcia komunijnego, uroczystości chrztu świętego, urodzin, jubileuszów, wesela z poprawinami i noclegiem, studniówki. Gwarantujemy najwyższą jakośæ świadczonych usług, wyśmienite menu, profesjonalną obsługę oraz wspaniałą atmosferę.

Copyright © 2013 KRONOS
Polityka prywatności
Standardy ochrony Małoletnich
Monitoring
Polityka Cookies
Otrzymaliśmy subwencję finansową w ramach Tarczy PFR 2.0